• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Badem Göz Estetiği Nedir?

Badem Göz Estetiği Nedir?

Bayanların en çok dikkati çeken suratında ki noktalardan şüphesiz bir tanesi de gözleri. Yüzünüze verdiği güçlü ifadeler nedeniyle sadece gözle bile ne kadar güzel olduğunuzu kanıtlayabilir. Pek çok kadının daha iyi görüntüler elde edebilmesi için kullandığı merhemler, Ameliyat masasına yattığı ya da makyajla sorununu çözmeye çalıştığı açık bir şekilde ortada. Çoğu kadın badem göz estetiği olarak karşımıza çıkan estetik ameliyatı başvuruyor.

 İnsanların gözlerin şekillerini çoğunluk olarak genlerimiz tarafından belirleniyor. Gözlerin kenarları aşağı doğru bakan ve şekli fazla yuvarlak olan gözler, Yüze daha da çok yorgun ve üzgün ifadeler yansıtmakta. Son zamanlarda gözlerin badem şeklinde olması toplu bir görüntü elde etmek için çok talep ediliyor.

Estetik Cerrahi tarafından bu işlemleri gerçekleştirebilmek oldukça kolay. Hastanın kendi yüz yapısına göre uygun işlemleri seçerek surata entegre edilebiliyor. Şikayetiniz gözlerinizin şekillerinde değil, Göz kapaklarınızda ise göz kapağı estetiği operasyona dahil edilerek kısa süre içerisinde kaliteli görüntüler elde etmeniz sağlıyor.

Erkeklerin kadınlar üzerinde ki dikkat ettiği unsurlar. Çoğu erkek süslü mü yoksa doğal kadın mı hoşlarına gidiyor? Erkekleri etkilemek için nasıl giyinmemiz gerekiyor? Bir kadın güzel olduğu ve göründüğü takdirde aynı ölçüde güzel de kokmalı diyor erkekler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM