Zelisce.net
Genç Görünmek İçin Saçlarınızda Uygulayacağınız 9 Önemli İpucu
Sosyal Medyada Paylaş

Genç Görünmek İçin Saçlarınızda Uygulayacağınız 9 Önemli İpucu

Sosyal medyada siteleri üzerinde son zamanlarda makyaj yapmanın kadınları ne kadar değiştirdiğini, başka biri haline getirdiğini okuyor, görüyoruz. Eminiz ki bazı sonuçları gördükten sonra sizlerde yok artık bu kadar da olmaz diyorsunuzdur. Sizler de kendinize tonlarca makyaj yapmadan, sadece saçınızda ufak değişiklikler yaparak da yıllarca gençleşebileceğinizi biliyor muydunuz? Muhtemelen kadınlar biliyor, fakat biz yine de bilmeyenleri bu imkandan haberdar etmek istiyoruz.

Muhakkak ki her kadın olduğundan daha genç görünmek ister. Bizlerde bunu çok iyi bildiğimiz için siz değerli okurlarımız için çok önemli ipuçlarını içere bir içerik hazırlamak istedik. Genç görünmek için 9 önemli ipucu konu başlıklı içeriğimiz de öyle yarım kilo makyaj yapmadan genç görünmenin yollarını öğrenebileceksiniz.

1. Kakül’lerin Gücü Adına 

 

Üst tarafta yer alan resimde kadının nasıl değiştiğini görmemek mümkün değil. Şunu kabul etmek gerekiyor: saçını kakül yapan kadında makyaj da var fakat burada en önemli değişiklik yine de saç.

2.Renk, Renk ve Yine Renk

Renk konusunda yapmanız gereken en önemli şey size giden rengi bulmak. Hangi renk sizi daha genç gösteriyor? İşte o rengi bulduğunuzda yukarıdaki gibi bir görüntüyle karşılaşabilirsiniz.

3.Saç Şeklinizi Değiştirmek Bile Çok Etkili Olacaktır

Günlük kullanmış olduğunuz saç şeklinizi değiştirmek bile bazen sizi olduğunuzdan daha genç bir görünüme getirebilir. Günlük kullanmış olduğunuz saç şeklinizi hemen kontrol etmenizi ve gözden geçirmenizi öneririz.

4.Hacimli Saçlar Her Zaman Maça Önde Başlar

Sizi gerçekten yaşlı gösteren cansız, cılız ve kalitesiz görünen saçlardan kurtulmanın zamanı gelmedi mi? Hangi şampuanı kullanmanız yönünde bir öneride bulunamam ama saçlarınızın kesinlikle hacimli gözükmesi gerektiğini söyleyebilirim.

5.Saçlarınızı Kısaltın

Saçlarınızı kısaltmaktan korkuyor musunuz? Korkmayın hemen kısaltın ve gençliğin tadını çıkartın. Biliyoruz zor olacak ama kesinlikle daha güzel olacak.

6.Saçınızı Kestirme Biçimini Tekrar Değerlendirin

Farklı saç kesim modellerini deneyerek gençleşmek mümkün. Saçınıza kat attırmak, farklı modeller denemek ya da kısaltmak. Her yolu denemekte fayda var ?

7.Saçlarınıza Hareket Katın

Saçınıza hareket katacak farklı renkler denemekte kesinlikle fayda var. Farkı göreceksiniz, mutlaka deneyin.

8.Perçem Yapmanız Şart Değil

Saçlarınızı ayırmanız da önemli ayırmamanızda. Bizce klasik bir kızdan çılgın bir hatuna dönüşmek için ortadan ayırmayı bırakmanın zamanı geldi.

9.Özel Günlerde Saçınızı Nasıl Yaptığınız Çok Önemli

Düğün, özel bir yemek, toplantı, parti ya da önemli bir buluşmaya gideceksiniz. Bu noktada saçlarınıza neler yaptığınız çok ama çok önemli. Genç görünmek için yüzünüzü ön plana çıkaracak bir saç modeli kullanmak daha doğru olacaktır cash advance online.

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Zelisce.net