Zelisce.net
İleri Yaş Cilt Bakımı Nasıl Olmalı?
Sosyal Medyada Paylaş
18 Haziran 2015
Zelisce

İleri Yaş Cilt Bakımı Nasıl Olmalı?

Yaş ilerledikçe kullanılan cilt nemlendiricilerinde cildi nemlendirmenin yanında onarıcı özelliklerinin de bulunması önemli bir etken. Cildimizi etkileyen faktörler başlıca güneş ışınları, olumsuz ortam koşulları, sigara, dengesiz beslenme, genetik rahatsızlıklar ve uzun süreli rahatsızlıklar ile beraberinde ortaya kötü bir görüntü oluşturuyor. Gevşek ve esneklik kaybı görülür. Eğer cildinize bu süreç içerisinde bakım yapmıyorsanız cildiniz daha da kötü bir hal alacaktır.

Cildinize bakmak istiyorsanız nasıl beri cilt yapısına sahipsiniz ve hangi ürünleri kullanmanızı dikkatli bir şekilde kararlaştırmalısınız. Ardından da cildinizde ne gibi sorunlar olduğuna yönelik araştırmalar yaparak profesyonel makyaj bakım malzemeleri ile tedaviye başlayabilirsiniz.

Profesyonel cilt bakımında yapılanlar, Gözeneceklerin temizlenmesi, Cilde oksijen sağlanarak tekrardan toparlanmasını sağlamak, Canlılık, Parlaklık ve Tazelik gibi unsurları yeniden düzenleyerek eski halinizde ki gibi olamasanız da oldukça iyi ve yaşınıza göre dikkat çekici cilde sahip olacaksınız. Tedavi süreci ise bakımın özelliklerine göre 45 ila 90 dakika arası sürebiliyor.

Yaş aralıklarına göre yapılan bu cilt bakımının yanında dolguyla gerçekleştirilen ufak işlemlerde yer alıyor. Cilt üzerinde ki kırışıklık ve yaşlılık çizgilerinden kurtulmak için başvuracağınız bir işlem de dolgu tedavisi olacaktır. Bu uygulamada şu hizmetlere yer veriliyor.

  • Sigara Çizgileri
  • Dudak Kenarında yer alan Çizgiler
  • Yara İzleri
  • Gülme Çizgileri
  • Dudak, Yanak, Elmacık Kemikleri ve Gözaltı gibi bölgelerde

Hastanın vücudunun özelliklerine göre tedavi maddeleri seçilir ve istenilen noktalara enjekte işlemleri gerçekleşir. Acısız ve bir o kadar da zahmetsiz olan bu işlem ile depresyon ve sıkıntı yapmadan tedavinizi tamamlayabilirsiniz. Yetenekli cerrahilerin kollarına kendinizi bırakmalısınız.

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Zelisce.net