Zelisce.net
İlişkide Güvenli Yaklaşım
Sosyal Medyada Paylaş
17 Haziran 2015
Zelisce

İlişkide Güvenli Yaklaşım

Erkek arkadaşınız her isteğinizi yerine getiriyor. Ardı kesilmeyen iltifatlar, sürprizler artık sizi istemsizce soğuma gibi yönlere iterek bunaltıyor. Sağlıklı bir ilişkide çiftler karşılıklı olarak birbirlerini can kulağıyla dinlemeleri gerekiyor. Birbirlerine söz hakkı vermeleri yeri geldiğinde olarak susmalı bu gibi davranışları yaparak güçlü ilişkinin temellerini atabilirsiniz. Duygularınızı ve düşüncelerini bunun yanında en büyük şey hayatınızı paylaştığınız adamla veya kadınla aranızın kötü olması hiç hoş değil. Olgun olabilmeniz gerekiyor.

Çoğu kadın aşk ilişkilerinde şımartılmayı sever ama bunun da bir sınırı olduğunu bilinmeli. Yapılan çocukça kaprisler, aşırı sevgi gösterileri, özel hayata yapılan saygısızlık ve sınır tanımazlık gibi muhabbetlerin fazlası zarar. Sizi doğal olarak sevsin, Size içinden geldiği gibi hitap ederek daha samimi bir ilişki sahibi olabilirsiniz.

Bir ilişkide çiftlerden her hangi birinin başına diğeri tarafından bu olaylar sürekli yaşanıyorsa veya karşılıklı bu düşünceler içerisindeyseler o ilişki kısa süre içerisinde bitecektir. Bunun yanında en önemli etken olarak karşılıklı olarak duygularınızı kaybedeceksiniz. Partnerinizi iyi tanıyın, ona güvenin ya da güvenilirliğini kanıtlatın.

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Zelisce.net