• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İnce Görünmenin Yolları

İnce Görünmenin Yolları

Kilo vermeyi bekleyecek kadar zamanınız yok mu? İyi görünmenin yolu sadece zayıflamaktan geçmiyor. Doğru kıyafetlerle daha zayıf ve daha ince görünmenin püf noktaları da var. Tıpkı makyaj hileleri, fotoğraf hileleri, photoshop hileleri gibi ince görünmenin de hileleri var. Yazımızda mevcut olan taktikleri uyguladığınızda en az 1 beden ince görünmeniz garanti.

Saçlarınızı Mutlaka Toplayın
Şayet yüzünüzün yeterince ince olmadığını düşünüyorsanız, saçlarınızı tepeden at kuyruğu yapın ve birde kendinize öyle bakın. Eminiz saç modeli yüzünüzü daha ince ve uzun gösterecektir.

Kendi Bedeninizi Giyin
Bütün giysileri bir ufak beden alınca inceldiğinizi sanmayın. Bir küçük beden kıyafet giyme ile o bedene inmiyorsunuz. Size dar gelen bir kıyafet kusurlarınızı haddinden fazla ön plana çıkarır, bol bir kıyafetse kusurlarınızı ikiyle çarpar. Kıyafetleri alırken üzerinize tam oturması için tam bedeniniz neyse onu almalısınız.  Bu yüzden ne bol ne de dar, tam bedeninizi hangisi ise o beden kıyafet seçin ve giyin.

Vücudunuzu İyi Tanıyın
Her bayan vücut tipini iyi tanımalıdır. Kusurlarınız nelerdir ? Sevdiğiniz ve sevmediğiniz bölgeleriniz nereleridir? Bunları belirlediniz mi gerisi kolay. Örnek olarak bel bölgenizin yeterince ince olmadığını düşünüyorsanız, dökümlü bluzlar, su gibi akıp giden düz gömlekler, V yakalar tişörtler tam size göre. Kalçalarınız mı geniş, o zaman koyu renk kıyafet tercih etmelisiniz. 

Baştan aşağı tek renk giyin
Olduğundan daha ince görünmenin başlıca taktiklerinden birisi de baştan aşağıya tek renk kıyafet giymektir. Desenli kıyafetler ve farklı renk kıyafetler giymektense, desensiz düz ve baştan aşağı tek renk giyinmek, boyunuzu uzun dolayısıyla vücudunuzu da daha ince göstermenize yardımcı olacaktır.

Doğru İç Çamaşırı Giyin
Çoğu kadın ince görünmeye çalışırken yanlış iç çamaşırı tercihleri yapmaktadır. İnce görünmek için dış kıyafetler kadar iç çamaşırlarıda önemlidir. Kalçalarınızdan şikayetçi iseniz onları toparlayacak iç çamaşırları tercih etmelisiniz.  Göğüsleriniz için de aynı durum söz konusudur. Göğüslerinizi toparlayacak veya daha iri gösterecek doğru beden ve doğru model sütyen ile daha seksi bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bronzlaşın
Bronz bir cilde sahip olmak her zaman karşınızdaki kişilerde daha ince olduğunuz algısı oluşturur. Kış aylarında solaryum haricinde bronzlaşmanın yolu ise özel geceler için bronzlaştırıcı kremler kullanmaktan geçer.

Kendinize güvenin
En önemli maddeyi sona bıraktırk . Ne giyerseniz giyin, giydiklerinizin size çok yakıştığını bilin ve bunu düşünerek yürüyün. Kendiniz olun ve kendinize güvenin. Bu özgüven duruş şeklinize ve yürüyüşünüze de olumlu yansıyacaktır. İyi ve dik bir duruş, güvenli bir yürüyüş her zaman karşınızdaki insanları en çok etkilen şeydir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM