• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Siyah Noktalar için Kalıcı Bir Çözüm Var mı?

Siyah Noktalar için Kalıcı Bir Çözüm Var mı?

Siyah Noktalar için Kalıcı Bir Çözüm Var mı?

Hem erkek hem de bayanların en çok dert ettiği sivilcelerden sonra gelen siyah noktalar cilt üzerinde oldukça kötü bir görüneme sahip. Çoğunlukla insanların burunlarının üzerlerinde oluşan bu siyah noktaları köklü bir şekilde ortadan kaldırmak için henüz cerrahi bir estetik ameliyatı bulunmamakta. Bir kere siyah nokta çıkan bireyde sürekli devam niteliğinde olacağı için sadece suratını temiz tutması gerekiyor. Yağlı ciltler için yapılacak olan farklı maskeler yardımıyla hem cildiniz nemlendirerek pis yağı suratınızdan yok edebilirsiniz. Aynı işlem kuru ciltler içinde geçiyor. Bunun için sizlere bir tane formül paylaşacağım.

Limon suyu ve Yoğurt Maskesi

Mayanlanmış yoğurt kullanarak içerisine dökeceğiniz limon suyu ile iyicene karışım sağlayarak, Edinilen karışımı cildinizin üzerinde yer alan siyah noktaların çevresinde masaj yaparak uygulamalısınız. Gözlerine asla ve asla değdirmeyin. Yüzünüzde setreleşen maskeyi on beş dakika içerisinde çıkartarak ılık bir su ile yıkamalısınız. Limon suyu cildi temizleyeceği için sivilce ve siyah noktaları kurutarak onların kaybolmasında önemli bir rol oynar. Yoğurt ise cildi nemlendirerek aynı zamanda yağ miktarını dengeler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. ben f6nce biberi sapını ve pulalrını temizledikten sonra fırına sfcrfcyorum daha sonra sıcak halde iken kabuklarını soyuyorum daha sonra pare7alara bf6lfcp sıvı yağ ile alazladıktan sonra mayonezli ya da sarımsaklı yoğurt fcstfcne de nane serpip servis yapıyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM