Zelisce.net
Su ile Hızlı Yağ Yakma Karışımları
Sosyal Medyada Paylaş

Su ile Hızlı Yağ Yakma Karışımları

Su ile Hızlı Yağ Yakma Karışımları

Çoğu diyet sürecinde bol bol sıvı tüketimi önemli rol oynamaktadır. Suyun üzerine ekleyeceğimiz çeşitli tarifler ile birlikte daha da hızlı yağ yakımı gerçekleştirebilirsiniz. Hedefiniz kilo vermek, Bel bölgesinde yer alan fazla yağlardan kurtulmak ve inceltmek gibi işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız bu suları düzenli olarak tüketmenizde fayda var. İlk tarifimizden başlayalım.

 

 

 Narenciyeli Su Karışımı

narenciye 

İçerisinde barındırdığı portakal ve limon gibi narenciye türündekiler C vitamini açısından oldukça zenginlik sağlıyor. C vitaminin en büyük özelliği ise yağ yakımını tetiklemesi oluyor. 1 litre suyun içerisine 3 – 4 dilim portakal ve ya limon atarak gün içerisinde bu suyu içmelisiniz.

 

 Salatalıklı Su Karışımı

salatalikli-su

A ve C vitamininde oldukça zengin olan salatalık bir de yanına da barındırdığı Potasyum bakımından oldukça zengin olan salata toksinleri hızlı bir şekilde vücuttan dışarıya çıkartmaya hızlı bir şekilde yardımcı oluyor. 1 litre suyun içerisine 6 – 7 tane kesilmiş salatayı atarak güç içerisinde suyu için.

 

 Kırmızı Biberli Su

kirmizi-biberli-su

İsmi ne kadar da abes kaçsa da denemenizde fayda var. Kırmızıbiber içerisinde yer alan kapsaisin adlı madde metabolizmayı güçlendiriyor. Eğer bun bu suyu içemem diyorsanız yabanmersini, çilek gibi kırmızı meyveler ile ilgili karışımlar yaparak hem yağ yakımı gerçekleştirirken hem de C vitamini açısından zengin besin kaynağı sağlayabilirsiniz.

Bir adet yorum var.

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Zelisce.net